text.skipToContent text.skipToNavigation
ВЕЛОСИПЕД МАКС РАНЕР 5.0 ЦРНО ЖОЛТ 29" СО ДИСКОВИ 13ЦIDEK000206212
Нашата најниска цена
8.990,00 ден
ВЕЛОСИПЕД МАКС РАНЕР 5.0 ЦРНО ЖОЛТ 29" СО ДИСКОВИ 13Ц Карактеристики: Големина на тркала: 29" Големина на рам: 18" Рам: метален Гуми: Wanda 29" x 2,10 Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2019

ВЕЛОСИПЕД МАКС РАНЕР 5.0 ЦРНО ЖОЛТ 29" СО ДИСКОВИ 13Ц Карактеристики: Големина на тркала: 29" Големина на рам: 18" Рам: метален Гуми: Wanda 29" x 2,10 Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач Седиште: Vader Sport со М6 Qick Relase Бандажи: дупли алуминиумски Кочници: Преден и заден диск Средна осовина: со затворен касетен систем Шифтери на преден менувач - Брзо менување (Rapid Fire) Шифтери на заден менувач - Брзо менување (Rapid Fire 21 speed) Педали: полу метални со лагери
Бренд Max
Тип на производ Велосипед