text.skipToContent text.skipToNavigation
Велосипед MAX LADY 4.0 28"IDEK000073713
Нашата најниска цена
8.490,00 ден
Велосипед MAX LADY 4.0 28". Карактеристики: Метален рам Големина на рам: 17" Големина на тркала: 28" Алуминиумски предни и задни кочници V-brake Брзини:6 Висококвалитетно седиште "Vadеr" Висококвал...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Велосипед MAX LADY 4.0 28". Карактеристики: Метален рам Големина на рам: 17" Големина на тркала: 28" Алуминиумски предни и задни кочници V-brake Брзини:6 Висококвалитетно седиште "Vadеr" Висококвалитетни гуми "Wanda" Боја: црвена
Бренд Max
Тип на производ Велосипед