text.skipToContent text.skipToNavigation
Велосипед Top Life I 29" (хидрауличен) (4)IDEK000206729
35.000,00 ден
Нашата најниска цена
23.990,00 ден
Велосипед Top Life I 29"(хидрауличен)(4). Карактеристики: Материјал на рам / Alloy (алуминиум) Среден погон /Касетен Shimano (алуминиум) Предна вилушка / SUNTOUR SUS FORK XCT-HLO, ALLOY CROWN STEEL...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2019

Велосипед Top Life I 29"(хидрауличен)(4). Карактеристики: Материјал на рам / Alloy (алуминиум) Среден погон /Касетен Shimano (алуминиум) Предна вилушка / SUNTOUR SUS FORK XCT-HLO, ALLOY CROWN STEEL SUS FORK FIT DISC BRAKE Преден менувач /SHIMANO AFDM370L6C, FIT 44T ALTUS SERIES SHIMANO AFCM371C422XL CHAINWHEEL&CRANK, 22/32/44T, ALLOY CRANK Заден менувач : SHIMANO ARDM3000, FIT 9S ACERA SERIES Менувач на брзини : SHIMANO ASLM310, 27SPEED ALTUS SERIES Кочници /: DISK Shimano Hidarylic Димензија на тркало: 29" со Алуминиумски бандаши Брзини / speed : 27 Запчаници и ланец: Shimamo Големина на рам 19' Гуми: Kenda
Бренд Top Life
Тип на производ Велосипед