text.skipToContent text.skipToNavigation
Top LIFE CITY 28" женски велосипед кафеавIDEK000207305
20.000,00 ден
Нашата најниска цена
14.990,00 ден
Top LIFE CITY 28" женски велосипед кафена боја. Карактеристики: Материјал на рам / Alloy (алуминиум), Среден погон /Касетен Shimano (алуминиум), HANDLEBAR: ALLOY HANDLEBAR, 22.2*630MM, STEM: ALLOY ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.08.2019

Top LIFE CITY 28" женски велосипед кафена боја. Карактеристики: Материјал на рам / Alloy (алуминиум), Среден погон /Касетен Shimano (алуминиум), HANDLEBAR: ALLOY HANDLEBAR, 22.2*630MM, STEM: ALLOY STEM, EXT 90MM, BB SETS: SEALED TYPE BB SETS, CHAIN: KMC Z33, 1/2″*3/32″*118L, Педали: FEIMIN ALLOY PEDAL WITH BALL AND REFLECTORS, F HUB: STEEL HUB, CP, R HUB: STEEL HUB, CP, FREEWHEEL: SHIMANO AMFTZ5007428, BRAKES: ALLOY V-BRAKE, CHAINWHEEL&CRANK STEEL CHAINWHEEL, ALLOY CRANK, RIM: 28*1.75 ALLOY DOUBLE WALL RIM, BLACK, гуми: 700C*45C KENDA TIRE, Седало: FOAM SADDLE, SEAT POST: ALLOY SEAT POST, Менувач: SHIMANO ASLRS35R7AT, 7 SPEED, R DERAILLEUR: SHIMANO ARDTY21BGSDL, KICKSTAND: 28″ ALLOY KICKSTAND, MUDGUARD: STEEL MUDGUARD, Кошница: пластична кошница (не е вклучена во пакетот, накнадно ќе пристигне и ќе би виде доставена на адреса), светла: предно светло, ЛЕД светло, Гуми: Kenda, гаранција 12 месеци.

Бренд Top Life
Тип на производ Велосипед