text.skipToContent text.skipToNavigation

Велосипед CARBON 980 CB - Deore editionID EK000069346

Велосипед CARBON 980 CB - Deore editionID: EK000069346

Цена
67.000 ден

Велосипед CARBON 980 CB - Deore edition. Карактеристики: Frame: Carbon 29" , Size:L 19" Fork: Suntour XCM 32 + Remote Lockout Rim: 980 CB - DOUBLE WALL CARBON Handle bar & stem: SHIKRA ALLOY 606I 3...  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Велосипед CARBON 980 CB - Deore edition. Карактеристики: Frame: Carbon 29" , Size:L 19" Fork: Suntour XCM 32 + Remote Lockout Rim: 980 CB - DOUBLE WALL CARBON Handle bar & stem: SHIKRA ALLOY 606I 3D Shifter: Shimano Deore Gear: Shimano Deore 30 speed Front Derallieur: Shimano Deore Rear Derallieur: Shimano Deore Tires: Maxxis CROSSMARK 29" x 2.10" Brakes: Shimano Hydraulic Brakes. Достапен во три бои: црно-син, црно-црвен и црно-зелен.