text.skipToContent text.skipToNavigation

Велосипед Viper 20 Fat BikeID EK000069368

Велосипед Viper 20 Fat BikeID: EK000069368

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
21.100 ден

Велосипед Viper 20 Fat Bike. Карактеристики: Frame: Alluminium Alloy Fork: Steel Alloy with lockout Rim: Viper BOOST / S - size HUB: I & SU Freewheel: Viper Alluminium Alloy Shifter: Shimano MF-TZ2...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Велосипед Viper 20 Fat Bike. Карактеристики: Frame: Alluminium Alloy Fork: Steel Alloy with lockout Rim: Viper BOOST / S - size HUB: I & SU Freewheel: Viper Alluminium Alloy Shifter: Shimano MF-TZ21 Gear: Shimano Tourney 21 speed Front Derallieur: Shimano Tourney Rear Derallieur: Shimano SIS Seat post & pedals: Alluminium Alloy Tires: 20 x 4.0 MTB Tyres Brakes: Shimano mechanical disк. Достапен во две бои: црно-црвена и црно-зелена.