text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Велосипед Viper 24″ STEELIDEK000069369
11.900  ден
Цена
7.700  ден
Велосипед Viper 24″ STEEL. Карактеристики: XC Frame: Steel Alloy (челична легура) Crankset: Aluminum alloy (алуминиум) Front derailleur: SHIMANO-FD-TX50 low clamp,silver,Ø34.9 dual pull Rear derail...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

Велосипед Viper 24″ STEEL. Карактеристики: XC Frame: Steel Alloy (челична легура) Crankset: Aluminum alloy (алуминиум) Front derailleur: SHIMANO-FD-TX50 low clamp,silver,Ø34.9 dual pull Rear derailleur: SHIMANO-Shimano Tourney Shifters: SHIMANO-ST-EF51 index front / 7-speed rearChain:1/2”x3/32” Brake levers: SHIMANO-ST-EF 51 Front / Rear Brakes:Disc / Disc Rims:Viper Rim Seat post: Viper Sadle Pedals: FP-906,PP body,steel cage Category: Mountain / kids Speed: 21 Frame size: M - 17"