text.skipToContent text.skipToNavigation
Електричен тротинет TOP LIFE H13 (8,5")IDEK000206732
30.000,00 ден
Нашата најниска цена
22.990,00 ден
Електричен тротинет TOP LIFE H13. Карактеристики: Тежина: 12,5 КГ Номинална моќност на моторот: 350W - Максимална моќност на моторот: 500W Батерија: LG литиум батерија 36V 7.8AH Материјал: Железо и...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Електричен тротинет TOP LIFE H13. Карактеристики: Тежина: 12,5 КГ Номинална моќност на моторот: 350W - Максимална моќност на моторот: 500W Батерија: LG литиум батерија 36V 7.8AH Материјал: Железо и алуминиумска легура Агол на искачување: 15 степени Максимална брзина: 30 км / ч Големина на тркалото: цврста полна гума од 8,5 инчи Макс тежина: до 120кг Растојание: 24-28км Време на полнење: 2 ~ 4h Сертификација: CE MSDS, Задни диск-сопирачки Светилка со лампа напред и назад Бои: црно / бело Информации за пакување на тротинет: Големина на раздвојување: 108 x 43 x 114cm - Големина на преклопување: 108 x 43 x 49cm. Гаранција 12 месеци.

Бренд Top Life
Тип на производ Ромобил