text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
UTP Cat7, Retractable, 1,5m, MSI кабел
UTP Cat7, Retractable, 1,5m, MSI кабел

599 ден

  • Должина: 1,5 метри
  • Кабел кој се повлекува
  • Практичен
  • Уреден изглед

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.07.2024