text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - црвен + сет од 9 капсулиIDEK000325881
6.990  ден
Цена
5.990  ден
Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - црвен + гратис 9 капсули / Гаранција од 18 месеци / дополнителни 16 капсули со различно кафе за само 375ден. / Бесплатна достава низ цел Македонија

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - жолт + гратис 9 капсули

LAVAZZA JOLIE најтивката италијанска машина за кафе. Со својот елегантен стил од хармонични форми, меки линии и одлично избрани детали, совршено се прилагодува на секој стил во домот.

*Кафематот има гаранција од 18 месеци • Апаратот за кафе на самата кутија ги има сите потребни работи: стикер-сет гратис капсули ,декларација, упатство за употреба и гарантен лист. Гаранцијата важи согласно нашата малопродажна фактура на име на купувачот или фирмата заедно со фискалната сметка.

Една кутија со 16 капсули чини 375 денари. Спефицикации на машината: тежина 2,6кг Пумпа за притисок од 10 бари, компатибилни капсули (Lavazza A Modo Mio,достапни во секој подобро снабден маркет), автоматско исфрлање на капсулата после употреба,капацитет на сад за вода: 2 литри, 0.8 метри должина на кабел, ready time-25 sec.

Повеќе информации за производот на следниот линк: https://www.lavazza.com/en/coffee-machines/jolie.html

Исто така стоиме на располагање за дополнителни информации секој работен ден од 8 до 16 часот на телефонскиот број 02 3202 900.

 

Бренд Lava
Тип на производ Апарати за еспресо кафе