text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE Фен за коса HD215PRIDEK000203392
Нашата најниска цена
1.990,00 ден
Технички карактеристики на GORENJE Фен за коса HD215PR: Дополнителна нега со јонизатор Филтер кој се отстранува Moжност за закачување Едноставна механичка контрола Регулација на брзината: Конти...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

Технички карактеристики на GORENJE Фен за коса HD215PR: Дополнителна нега со јонизатор Филтер кој се отстранува Moжност за закачување Едноставна механичка контрола Регулација на брзината: Континуирано Заштита од прегревање за дополнителна безбедност Куќиште: Пластично Приклучна моќ: 2.200 W Бучност: 74 dB(A)re1pW Приклучна моќ(V): 220-240 V Должина на приклучен кабел: 2 m Димензии (ШxВxД): 22 × 28,5 × 8,5 cm Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22,5 × 29 × 9,5 cm Код: 728093 EAN Код: 3838782026140
Бренд Gorenje
Тип на производ Фен за коса