text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE Travel Set HTS03BG (Фен и Пегла за коса)IDEK000203348
Нашата најниска цена
1.990,00 ден
Технички карактеристики на GORENJE Travel Set HTS03BG (Фен и Пегла за коса)

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

Технички карактеристики на GORENJE Travel Set HTS03BG (Фен и Пегла за коса)
Бренд Gorenje
Тип на производ Фен за коса