text.skipToContent text.skipToNavigation
SENCOR Фен SHD 40 GIDEK000080672
Нашата најниска цена
640,00 ден
SENCOR Фен SHD 40 G. Технички карактеристики: Патен фен за сушење 2 брзини Антибактериска површина Сребрен прекинувач Вклучен е насочувач за воздух Можност за закачување Работи на напон од: 230 V, ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

SENCOR Фен SHD 40 G. Технички карактеристики: Патен фен за сушење 2 брзини Антибактериска површина Сребрен прекинувач Вклучен е насочувач за воздух Можност за закачување Работи на напон од: 230 V, 50-60 Hz Моќност од : 1200 W 2 години гаранција
Бренд Sencor
Тип на производ Фен за коса