text.skipToContent text.skipToNavigation
PlayStation 4 Pro 1TB B chassis + FIFA 19 + 14 Days PS PlusIDEK000079709
32.824,00 ден
Нашата најниска цена
27.900,00 ден
PlayStation 4 Pro 1TB B chassis + FIFA 19 + 14 Days PS Plus. Карактеристики: Бренд: Sony, HDD 1TB, Оптика Blu-ray 6x CAV, DVD 8x CAV, тежина: 3.3 kg, I/O 3 x Super Speed USB 3.1 , 1 x AUX, Ethernet...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2018

PlayStation 4 Pro 1TB B chassis + FIFA 19 + 14 Days PS Plus. Карактеристики: Бренд: Sony, HDD 1TB, Оптика Blu-ray 6x CAV, DVD 8x CAV, тежина: 3.3 kg, I/O 3 x Super Speed USB 3.1 , 1 x AUX, Ethernet ( 10/100/1000 Mbit/s ), A/V конектори HDMI 2.0a (4K / HDR), оптички аурио излез, CPU x86-64 AMD "Jaguar", 8 јадро на 2.1 GHz, 8GB GDDR5, 218 GB/s, WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0 (LE), Димензии: 295 x 55 x 327 mm, GPU 36 јадра на 911 MHz, 4.20 TFLOPS, интегриран AMD Radeon. Гаранција 12 месеци.

 

 

 

Бренд Sony
Тип на производ Играчка конзола