text.skipToContent text.skipToNavigation
LG 86" (218cm) 86UK6500 PLA 4K UHD телевизорIDEK000203074
225.999,00 ден
Нашата најниска цена
199.999,00 ден
LG 86" 218cm UK 6500 PLA 4K UHD телевизор. Карактеристики: UHD, DLED, DVB-C/T2/S2, Alpha7 Intelligent Processor, Cinema HDR, 4K HFR, Ultra Luminance, Wide Color Gamut, webOS Smart TV, Built-in Wi-F...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2019

LG 86" 218cm UK 6500 PLA 4K UHD телевизор. Карактеристики: UHD, DLED, DVB-C/T2/S2, Alpha7 Intelligent Processor, Cinema HDR, 4K HFR, Ultra Luminance, Wide Color Gamut, webOS Smart TV, Built-in Wi-Fi, Bluetooth, Ultra Surround, Two Pole Stand, Silver

Бренд Lg
Тип на производ Телевизор