text.skipToContent text.skipToNavigation
LG OLED 65" (165cm) 65C8 PLA телевизорIDEK000203079
169.999,00 ден
Нашата најниска цена
164.900,00 ден
LG OLED 65" 165cm C8 PLA телевизор. Карактеристики: UHD, OLED, DVB-C/T2/S2, Perfect Black, Perfect Color, Alpha9 Intelligent Processor, Cinema HDR, 4K HFR, Billion Rich Colors, Ultra Luminance, Tru...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.02.2019

LG OLED 65" 165cm C8 PLA телевизор. Карактеристики: UHD, OLED, DVB-C/T2/S2, Perfect Black, Perfect Color, Alpha9 Intelligent Processor, Cinema HDR, 4K HFR, Billion Rich Colors, Ultra Luminance, True Color Accuracy Pro, Pixel Dimming, webOS Smart TV, Built-in Wi-Fi, Bluetooth, Magic Remote, Dolby Atmos, Blade Slim, Curved Alpine Stand

Бренд Lg
Тип на производ Телевизор