text.skipToContent text.skipToNavigation
Kingston USB 16GB DTL+ меморијаIDEK000203084
Нашата најниска цена
22.222.222,00 ден
УСБ меморија 16ГБ Дата Травелер Лоцкер+ Г3 , 16 ГБ, УСБ 3.0, Сребрна боја, ДТЛПГ3/16ГБ

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

УСБ меморија 16ГБ Дата Травелер Лоцкер+ Г3 , 16 ГБ, УСБ 3.0, Сребрна боја, ДТЛПГ3/16ГБ
Интерфејс USB 3.0
Капацитет 16GB
Бренд Kingston
Тип на производ USB стик