text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
ВИВАKC ЦООЛ, клима уред, АЦП-12ЦХ35АЕГИIDMK-18668
Цена
0  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2020

АЦП-12ЦХ35АЕГИ, Капацитет хлаѓењ 3,52 кВ, Капацитет гријањ 3,6 кВ, Еколошки плин Р410А, Енергетска класа хлаѓењ А+, Енергетска класа гријањ А+, СЕЕР коефицијент 5,6, СЦОП коефицијент …