text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
VIVAX CH-2006FW Kонвекторска греалкаIDEK000037982
2.374  ден
Цена
1.499  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2020

VIVAX CH-2006FW конвекторска греалка, моќност 2000 W, променлив термостат, 3 степени на моќност, заштита од прегревање, самостоечка со опција за поставување на ѕид