text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
VIVAX FH-2050 КалориферIDEK000037975
874  ден
Цена
499  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

VIVAX FH-2050 калорифер 2000W, со два степена на моќност : 1000/2000W, променлив термостат и заштите од греење.