text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX OH-133003F Радјиатор на масло со 13 ребраIDEK000037978
Цена
4.249  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

Радијатор на масло VIVAX OH-133003F има 13 ребра и едноставен за пренос благодарение на вградени тркалца .  Моќност 2500 W, вентилатор (додатни 400W) заштита од прегревање.