text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME BO-654PH G вградна рернаID EK000455354

VIVAX HOME BO-654PH G вградна рернаID: EK000455354

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
12.999 ден

VIVAX HOME BO-654PH G вградна рерна Максимална моќност: 240V Волумен на печка (L): 65 Висина (cm): 59,5 Ширина (cm): 59.5 Длабочина (cm): 57,5<...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 10.02.2023

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • VIVAX HOME BO-654PH G вградна рерна
 • Максимална моќност: 240V
 • Волумен на печка (L): 65
 • Висина (cm): 59,5
 • Ширина (cm): 59.5
 • Длабочина (cm): 57,5
 • Број на функции на печење: 8
 • Начин на управување: Дигитално
 • LED екран: Има
 • ECO функција: Има
 • Енергетска класа: A

 

Уште помоќна, печка со 8 програми ве нови до совршенство! Освен класична програма на загревање на долниот греач овде е и “Grill” функцијата на користење на печката како и загревање на печката со венитлатор. Копчето работи на "push" систем и ја прави печката поелегантна и префинета. Со рерната доаѓаат садови за печење како и решетка за во рерната.

тип на производ Рерни
Бренд Vivax
Гаранција 5 год.
Тип на печка Вентилаторска
Начин на чистење Емајл
Енергетска класа А
Ширина 59.5 cm