text.skipToContent text.skipToNavigation

Маски за еднократна употреба 1/50комIDEK000324195

890 ден
Цена
690 ден
Маски за еднократна употреба 1/50ком. Висококвалитетни трослојни маски за заштита пакувани во 50ком во пакет.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.05.2021

Маски за еднократна употреба 1/50ком. Висококвалитетни трослојни маски за заштита пакувани во 50ком во пакет.

Бренд NB
Тип на производ Заштитни маски