text.skipToContent text.skipToNavigation

Apple Lightning to USB кабел (1 m)ID EK000483989

Apple Lightning to USB кабел (1 m)ID: EK000483989

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
2.099 ден

Apple USB-C to Lightning кабел (1 m) USB 2.0 кабел ги поврзува вашиот iPhone, iPad или iPod со Lightning конектор со USB-портата За Apple уреди  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 18.10.2023

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Овој USB 2.0 кабел ги поврзува вашиот iPhone, iPad или iPod со Lightning конектор со USB-портата на вашиот компјутер за синхронизирање и полнење. Може да се поврзете и на Apple USB адаптер за напојување за практично полнење од ѕиден штекер.

тип на производ Дополнителна опрема
Бренд Apple
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!