text.skipToContent text.skipToNavigation

Xiaomi Mi True Wireless EarBuds Basic 2, TWS слушалкиID EK000387742

Xiaomi Mi True Wireless EarBuds Basic 2, TWS слушалкиID: EK000387742

1.590 ден
Цена
1.490 ден
Xiaomi Mi True Wireless EarBuds Basic 2, TWS слушалки Батеријата трае до 12 часа Поврзување преку Bluetooth 5.0 DSP noise cancellation технологија тежин...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 02.12.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Xiaomi Mi True Wireless EarBuds Basic 2, TWS слушалки
  • Батеријата трае до 12 часа
  • Поврзување преку Bluetooth 5.0
  • DSP noise cancellation технологија
  • тежина : 4,1 грам
  • Бренд: Xiaomi
Останато Слушалки со постоље
Тип на производ Периферија
Бренд Xiaomi
Боја Бела