text.skipToContent text.skipToNavigation

AXAGON RVH-VGN, HDMI -> VGA Reduction / Adapter, FullHDID EK000376770

AXAGON RVH-VGN, HDMI -> VGA Reduction / Adapter, FullHDID: EK000376770

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
720 ден

HDMI -> VGA активен адаптер Користи за: Xbox и PlayStation Пренос на слика со резолуција 1920x1200 Иновативниот дизајн  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

HDMI -> VGA активен адаптер AXAGON RVH-VGN за поврзување на постар VGA монитор / телевизор / проектор со компјутер или друг уред со HDMI излез. Може да се користи и со сет-топ бокс или конзоли Xbox и PlayStation.Без никаква инсталација или подесување, хардверскиот конвертор обезбедува пренос на слика со резолуција 1920x1200 (WUXGA) со брзина на освежување од 60Hz. Иновативниот дизајн на електрониката на адаптерот обезбедува висококвалитетни јасни и остри слики. Редукцијата е само еднонасочна, т.е. HDMI во VGA конвертер, а не на спротивниот начин. RVH-VGN, Video, Влез: HDMI v1.4b дигитален интерфејс; HDMI A (M) машки конектор; Излез: аналогов VGA интерфејс, D-Sub 15-pin (F) женски конектор, црна боја
Останато Video
Тип на производ Додатоци за лаптопи
Бренд Axagon
Боја Црна
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!