text.skipToContent text.skipToNavigation

FUEGO MD400T, 26”-55”, 400x400, max 65kg држач за ѕидID EK000480945

FUEGO MD400T, 26”-55”, 400x400, max 65kg држач за ѕидID: EK000480945

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
590 ден

Бренд: FUEGO Тип на производ: Држач за телевизор Поддржани големини: 26 - 55" Маx. носивост: 65 kg Материјал: Челик Боја: Црна  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 06.10.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • FUEGO MD400T држач за ѕид
  • Големина на телевизор: 26”-55”
  • Максимална тежина: 65kg/130lbs
  • Навалување: -15 степени
  • Универзален монтиран модел
  • Макс дупка: 400 × 400mm
  • Материјал: ладно валани челик
тип на производ Дополнителна опрема
Бренд F2
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!