text.skipToContent text.skipToNavigation

FUEGO MF600DL, 32”-70”, 600x400, max 50kg држач за ѕидID EK000480944

FUEGO MF600DL, 32”-70”, 600x400, max 50kg држач за ѕидID: EK000480944

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
2.599 ден

Бренд: FUEGO Тип на производ: Држач за телевизор Поддржани големини: 32 - 70" Маx. носивост: 50 kg Материјал: Челик Боја: Црна  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 06.10.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • FUEGO MF600DL, држач за ѕид
  • Големина на телевизор: 32”-70”
  • Максимална тежина: 50kg
  • Материјал: ладно вајан челик
  • Навалување:-10°/+5°
  • Универзален монтиран модел
  • Макс дупка:600 × 400mm
тип на производ Дополнителна опрема
Бренд F2
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!