text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX LED-50UHD123T2S2SM-50'' Smart UHD TелевизорID EK000383488

VIVAX LED-50UHD123T2S2SM-50'' Smart UHD TелевизорID: EK000383488

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

29.000 ден

Цена
17.990 ден

Новиот ULTRA HD ANDROID 9.0 SMART телевизор од брендот VIVAX ја носи 4К резолуцијата во пакет со високо динамички распон на боја (HDR), кои допринесуваат да осекате сликата која ја гелдате да биде...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Новиот ULTRA HD ANDROID 9.0 SMART телевизор од брендот VIVAX ја носи 4К резолуцијата во пакет со високо динамички распон на боја (HDR), кои допринесуваат да осекате сликата која ја гелдате да биде најблиску до она што природно би го виделе. Квалитетот на Vivax телевизорите освен со 2 годишната гаранција обезбедена од главаниот узовник за брендот во Македонија туку и со третата награда во Македонија за "Best Bay" во својата класа. Односно за вложени средства најдобар производ во кој што би можеле да вложите и да гледате подолг временски период без проблеми.VIVAX e Хрватски бренд кој своите телевизори ги произведува во матичната држава. Повеќе информации за производите може да добиете секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900. Технички спецификации на телевизорот- Дијагонала: 50'' / 126 cm · Светлина: 280 · Резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K) · Оперативен систем: Android · Технологија: LED · Тип на телевизор: SMART · TV tuner: DVB-T2/C/S2 · Звучници (W): 10+10 · Маса на телевизорот: 9,1kg · Ширина со постоље (CM): 112,5 · Висина со постоље (CM): 70 · дебелина со постоље (CM): 26.8 · WiFi: Дa · Bluetooth: Нe · Оптички излез: ДА · Screen Mirroring: ДА - 50" 4K UHD 3840x2160pix, ANDROID 9 SMART 1,5 / 8GB Wi-Fi, DVB-T2 H.265/264 / DVBS2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR, A/F En. class, 3xHDMI, Mini AV, Mini YPbPr, SPDIF Coax Digital, Headphones, CI+ slot, 2xUSB, LAN connection
Тип на производ Телевизори
Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Оперативен систем Android
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
Технологија на телевизорот LED
Резолуција 3840 x 2160 (4K)
Дијагонала 50"/127 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!