text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX Smart 43'' TV-43S61T2S2SM FHD телевизорID EK000222616

VIVAX Smart 43'' TV-43S61T2S2SM FHD телевизорID: EK000222616

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
18.000 ден

VIVAX Smart 43S61T2S2SM телевизор, екран 43" - 109 cm, Резолуција 1920x1080, Smart Android 7.1 RAM 1GB, Гаранција 2 Години.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX Smart 43S61T2S2SM телевизор. КарактеристикиДијагонала 43" - 109 cm / Формат на слика 16:9 / Резолуција 1920x1080 / Агол на гледање [° ] 178/Технологија на екранот LED / Тип- TV-a SMART(ANDROID 7.1) / TV tuner DVB-T/C/CI+/T2 H.265.Телевизорот располага со 1 GB работна (RAM) меморија како и со 8GB ROM-меморија, Дигитален T2, Сателитски S2 приемник, CI+ како и HOTEL MODE.Уредот се одликува со енергетска класа A+. Останати карактеристикиInstalled App: AppStore, Web Browser, Wireless Display,YouTube, Screen Mirroring, Netflix, MediaPlayer / процесор 300 Hz Clear Motion Engine (CME) агол на гледање (H°/V°) 178° / 178° дигитален тјунер DVB-T/T2/C/S2. Гаранција 24 месеци.

тип на производ Телевизори
Бренд Vivax
тип на екран n/a
Оперативен систем Android
постоље Не
вграден WiFI Да
VESA стандард 200 x 200
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
дијагонала 43"/109 cm