text.skipToContent text.skipToNavigation

MS ROUND безжичен mouse, црна бојаIDEK000222354

Цена
240 ден
MS ROUND црна боја бежично глувче, Резолуција: 1.000dpi,   Wi-Fi поврзување до 10 метри, Боја: Црна, 1 година гаранција.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MS ROUND безжичен mouse, црна боја - Ергономски безжичен оптички глушец од 1000 dpi, погоден за работа со двете раце, со удобни копчиња. Идеален за секојдневна употреба со десктоп или лаптоп компјутер. Гаранција 12 месеци.