text.skipToContent text.skipToNavigation

MSI ICARUS C310 гејминг слушалкиID EK000409726

MSI ICARUS C310 гејминг слушалкиID: EK000409726

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
1.080 ден

MSI ICARUS C310 гејминг слушалки Фрекфенциски распон: 20Hz-120kHz Осетливост: 110dB Гаранција: 1год. Конектор: USB Бренд: MS  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 08.02.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MSI ICARUS C310 гејминг слушалки со РГБ осветлување
тип на производ Слушалки
Бренд MS