text.skipToContent text.skipToNavigation

MS TRIP ранец за лаптопIDEK000217901

Со секој лаптоп подаруваме гратис ранец за лаптоп!
Потребно е заедно со лаптопот да го додадете и ранецот на линкот погоре.
Акцијата трае до 30.6 или додека има залиха.

Цена
890 ден
МС ТРИП, ранец за лаптоп, големина 15.6"

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.06.2021

МС ТРИП, ранец за лаптоп, големина 15.6"