text.skipToContent text.skipToNavigation

MS Energy ULP-10 U-катанец со сајлаID EK000544123

MS Energy ULP-10 U-катанец со сајлаID: EK000544123

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Со овој ел. велосипед подаруваме гратис катанец.Потребно е заедно со велосипедот да го додадете и катанецот.

Цена
899 ден

Материјал: Цилиндар од легура на цинк, месинг клуч, јаглероден челик, Опсег на примена: Велосипеди, Моторцикли, E- Велосипеди, Должина: 120 cm, Дебелина: 14 mm, U-Внатрешна висина: 142 mm, U-Внатре...  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 22.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Материјал: Цилиндар од легура на цинк, месинг клуч, јаглероден челик, Опсег на примена: Велосипеди, Моторцикли, E- Велосипеди, Должина: 120 cm, Дебелина: 14 mm, U-Внатрешна висина: 142 mm, U-Внатрешна ширина: 72 mm
Тип на производ Дополнителна опрема за електрични велосипеди
Бренд MS Energy
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!