SAMSUNG Galaxy Watch 4 (SM-R860NZDAEUF) Black 40mm паметен часовникID EK000419191
SAMSUNG Galaxy Watch 4 (SM-R860NZDAEUF) Black 40mm паметен часовникID: EK000419191
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 9.999 ден
Бесплатна достава
Гаранција: 1 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Паметни часовници |
| Бренд | Samsung |
| Боја | Розева |
| Гаранција | 1 год. |
| Тип на екран | AMOLED |
| Големина на екран | 44 " |
| Резолуција на екранот | 360 x 360 |
| Kапацитет на батерија | 247 mAh |
| Материјал | Кожа |
| Водоотпорен | Да |
| Маса | 48.2 g |