text.skipToContent text.skipToNavigation
Батериски Полнач RD-BC05IDEK000025222
Цена
1.590  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.03.2020

Батериски Полнач RD-BC05. Напојување: 230V-50Hz. Моќност:75W, Излезен напон:6V/12V, Јачина: 5А, Капацитет: 20-75Ah, Тежина: 3.3kg