text.skipToContent text.skipToNavigation

RAIDERБатериски Полнач RD-BC12IDEK000069248

Цена
3.439 ден
Батериски Полнач RD-BC12. Напојување: 230V-50Hz. Моќност:310W, Излезен напон:12V/24V, Јачина: 14А, Капацитет: 92-210Ah, Тежина: 7.7kg

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Батериски Полнач RD-BC12. Напојување: 230V-50Hz. Моќност:310W, Излезен напон:12V/24V, Јачина: 14А, Капацитет: 92-210Ah, Тежина: 7.7kg