text.skipToContent text.skipToNavigation
RAIDER Батериски Полнач RD-BC05IDEK000069250
Нашата најниска цена
1.590,00 ден
Батериски Полнач RD-BC05. Напојување: 230V-50Hz. Моќност:75W, Излезен напон:6V/12V, Јачина: 5А, Капацитет: 20-75Ah, Тежина: 3.3kg

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.10.2019

Батериски Полнач RD-BC05. Напојување: 230V-50Hz. Моќност:75W, Излезен напон:6V/12V, Јачина: 5А, Капацитет: 20-75Ah, Тежина: 3.3kg
Бренд Raider
Тип на производ Полнач на акумулатор