text.skipToContent text.skipToNavigation

RAIDER Батериски Полнач RD-BC10ID EK000069254

RAIDER Батериски Полнач RD-BC10ID: EK000069254

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.190 ден

Батериски Полнач RD-BC10. Напојување: 230V-50Hz. Моќност:85W, Излезен напон:12V, Јачина: 4А, Капацитет: 20-60Ah, Тежина: 3.6kg  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Батериски Полнач RD-BC10. Напојување: 230V-50Hz. Моќност:85W, Излезен напон:12V, Јачина: 4А, Капацитет: 20-60Ah, Тежина: 3.6kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!