text.skipToContent text.skipToNavigation

Ланци за кола Т.Ф. 230/390-30ID EK000014119

Ланци за кола Т.Ф. 230/390-30ID: EK000014119

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
2.199 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Ланци за кола Т.Ф. 230/390-30