text.skipToContent text.skipToNavigation

Патосници за VOLKSWAGEN Krafter 2006 ->ID EK000067892

Патосници за VOLKSWAGEN Krafter 2006 ->ID: EK000067892

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.790 ден

Гумени патосници производ на словенечката компанија GLEDRING. Патосниците се изработени од чиста и мека ЕКО гума, која никако не е штетна по вашето здравје. Самата гума е ароматизирана со мирис на ...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Гумени патосници производ на словенечката компанија GLEDRING. Патосниците се изработени од чиста и мека ЕКО гума, која никако не е штетна по вашето здравје. Самата гума е ароматизирана со мирис на ванила и нема лош мирис дури и на највисоките температури. Патосниците поддржуваат FIXING систем, за закопчување на фабричкиот теписон. Заради иновативниот дизајн, лесни се за чистење и одржување. Фабричка гаранција 50.000km. GLEDRING - каде квалитетот е на прво место!
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!