text.skipToContent text.skipToNavigation

Челична сајла за влечење до 5 тониID EK000068022

Челична сајла за влечење до 5 тониID: EK000068022

Цена
599 ден

Челична сајла за влечење до 5 тони 3,5м Lifetime  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 04.10.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Челична сајла за влечење до 5 тони 3,5м Lifetime