text.skipToContent text.skipToNavigation

Dunlop 120/70R15 56S TL ScootSmartID EK000424117

Dunlop 120/70R15 56S TL ScootSmartID: EK000424117

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

8.950 ден

Цена
8.000 ден

Dunlop GPR 300 120/70 R17- гуми за мотор  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 31.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Dunlop GPR 300 120/70 R17- гуми за мотор
Бренд Dunlop
дијаметар 17
Висина 70
Ширина 120
Сезона Летна
Тип на возило Мотор
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!