text.skipToContent text.skipToNavigation

Dunlop GPR 300 180/55 R17ID EK000424069

Dunlop GPR 300 180/55 R17ID: EK000424069

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.550 ден

Цена
6.700 ден

Dunlop GPR 300 180/55 R17- гуми за мотор  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 08.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Dunlop GPR 300 180/55 R17- гуми за мотор
Бренд Dunlop
дијаметар 17
Висина 55
Ширина 180
Сезона Летна
Тип на возило Moto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!