text.skipToContent text.skipToNavigation

BRIDGESTONE 205/55 R16 Blizzak LM005 91HID EK000573170

BRIDGESTONE 205/55 R16 Blizzak LM005 91HID: EK000573170

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.290 ден

Цена
6.900 ден

BRIDGESTONE 205/55 R16 Blizzak LM005 91H  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 30.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
BRIDGESTONE 205/55 R16 Blizzak LM005 91H
Бренд Bridgestone
дијаметар 16
Висина 55
Ширина 205
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!