text.skipToContent text.skipToNavigation

BRIDGESTONE 215/60 R16 Blizzak LM005 99H (XL)ID EK000573175

BRIDGESTONE 215/60 R16 Blizzak LM005 99H (XL)ID: EK000573175

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

9.690 ден

Цена
9.100 ден

BRIDGESTONE 215/60 R16 Blizzak LM005 99H (XL)  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 07.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
BRIDGESTONE 215/60 R16 Blizzak LM005 99H (XL)
Бренд Bridgestone
дијаметар 16
Висина 60
Ширина 215
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!