text.skipToContent text.skipToNavigation

BRIDGESTONE 235/55 R18 Blizzak LM005 104H (XL)ID EK000573584

BRIDGESTONE 235/55 R18 Blizzak LM005 104H (XL)ID: EK000573584

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

12.890 ден

Цена
12.000 ден

BRIDGESTONE 235/55 R18 Blizzak LM005 104H (XL)  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 30.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
BRIDGESTONE 235/55 R18 Blizzak LM005 104H (XL)
Бренд Bridgestone
дијаметар 18
Висина 55
Ширина 235
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!