text.skipToContent text.skipToNavigation

DEBICA 145/70R13 71T FRIGO 2 MSID EK000079565

DEBICA 145/70R13 71T FRIGO 2 MSID: EK000079565

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

2.880 ден

Цена
2.690 ден

DEBICA 145/70R13 71T FRIGO 2 MS, Сезона: зимска, Ширина: 145, Висина: 70, Дијаметар: 13".  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 04.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:145
Висина:70
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:71Т
Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Debica
дијаметар 13
Висина 70
Ширина 145
Сезона Зимска
носивост 71
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!