text.skipToContent text.skipToNavigation

DEBICA 155/65R14 75T FRIGO 2 MSID EK000079562

DEBICA 155/65R14 75T FRIGO 2 MSID: EK000079562

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.030 ден

Цена
2.790 ден

DEBICA 155/65R14 75T FRIGO 2 MS, Сезона: зимска, Ширина: 155, Висина: 65, Дијаметар: 14".  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 04.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:155
Висина:65
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:75Т
Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Debica
дијаметар 14
Висина 65
Ширина 155
Сезона Зимска
носивост 75
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!