text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 155/70R13 75T FRIGO 2 MSIDEK000079560
3.250,00 ден
Нашата најниска цена
2.275,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:155
Висина:70
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:75Т

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:155
Висина:70
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:75Т
Сезона Зимска
Ширина 155mm
Висина 70
Дијаметар 13
Индекс на носивост 75
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica